אודות > בעלי תפקידים > בעלי תפקידים
בעלי תפקידים

בעלי תפקידים בבית החינוך: 

רוית פלד-פנחסי                                - רכזת מערכת שעות.
יפעת שנרך                                         - רכזת בגרויות ואחראית מערכת שוטפת.
איריס ששון                                       - רכזת פדגוגית חטיבת ביניים.
יעל יפרח                                             - מלוות מועצת התלמידים.
עדי גלרון-אמיתי                               - רכזת חינוך חברתי ומחוייבות אישית.
כרמית לוי-קנימח                              - רכזת שח"ר.
מירב אלבז                                          - רכזת תקשוב.
חני גוטווין                                          - רכזת שילוב.
שני בוהדנה                                        - רכזת לקויות למידה.
נופר גרינבלט                                      - רכזת מהו"ת.
יהודית רפאל                                        - רכזת תוכנית מצויינות בחטיבת הביניים.
טל כץ                                         - אחראית מרכז לוגיסטי ורכזת פרלמנט יהודי ערבי.
אורנה בצלאל                                     - רכזת עבודות גמר ואקדמיה בתיכון.
יניב כהן                                              - רכז מועדון ונבחרת הכדור-עף.
ערן רייק ויוסי סולומון                           - עוזרי בטחון.
אביגיל סלטון ואלדד אלוני                    - רכזי טיולים.
עמית ארויו-אלהרר                               - רכזת בטיחות בדרכים.
עירית טל                                            - רכזת מידעון אינטרנטי.
איריס חריש-מלו ומלכי וינשטוק             - בתי מדרש תוכנית בארי
דנה סלמה וראובן פלץ                        - אחראי עיצוב סביבה

 

צוות מנהלה:

שימי לביאן                             - מנהלת אדמיניסטרטיבית.

שרון לוי                                  - מזכירת מנהל בית החינוך.
זיוה רצון                                 - מנהלת חשבונות.
נורית חג'אג'                           - מזכירת בגרויות ופדגוגיה.
סיוון חדד                                - מזכירה בחטיבת הביניים.
חני אייזנשטיין                         - מזכירה בחטיבת הביניים.
נאוה הררי                               - מזכירה בחטיבה העליונה.
מיטל בדש                              - מזכירת מערכת שעות.
מיטל כהן                                - מזכירת מרכז לוגיסטי.
שי בן-יהודה                             - טכנאי מחשבים.
 
 

אבות הבית:

יוסי שוהי   

מאיר אוחיון 
 

לבורנטיות:

זינה קראבצ'וב          - חטיבת ביניים.

אירנה אבדייב           - חטיבה עליונה: פיסיקה וכימיה.
דינה אוחיון               - חטיבה עליונה: ביולוגיה והמגמה המדעית-הנדסית.
 

הוספת תגובה
גירסה להדפסה
שלח לחבר
  חזור
דף הבית | צור קשר הוסף למועדפים | הפוך לדף הבית
רבין תל מונד    הדקל 64  תל מונד    טלפון: 09-7777400  פקס: 09-7777401  
 
 
בניה וקידום אתרים בית ספריים 
בניה וקידום אתרים בית ספריים